print

Алтыншы шақырылымдағы (Қарағанды облысы) Шет аудандық

Мәслихатының депутаттарының 2020 жылғы 1 шілдедегі 

ТІЗІМІ 

р/р

Сайлау округінің аты және №

 

Депутаттың   тегі,   аты және әкесінің   аты

жөні

Туған күні,

айы, жылы

Ұлты

 

Білімі, білімі бойынша мамандығы

 

Жұмыс орны, және атқаратын кызметі,телефоны

 

Тұрған жері және мекен жайы, телефоны

Партияға

мүшелігі

 1  2  3  4

5

6

7.

8.

9.

 1.

Жанқұтты №2

Төлеуқұлов Бакен ЖСН

551003300181

3.10.1955ж

қазақ

жоғары,

тау-кен инженері

Шет аудандық мәслихаты, хатшысы

тел: жұм (871031)21411

Шет ауданы

Аксу-Аюлы ауылы,

М.Жапаков

к-сі,6.

тел.үйі.21-0-84       ұялы:87014210490

«Нұр Отан»

 

 2.

Нұраталды №3

Есенқұлов Тұрсынбек

ЖСН

620623300531

23.06.1962ж

қазақ

орта-арнаулы,

механик

«Кенжебай» шаруа қожалығы, жетекшісі

тел: ұялы

87770485474

 

Шет ауданы Нұраталды ауылдық округі, Шопа ауылы

тел: ұялы 87770485474

 

«Нұр Отан»

 

 3.

Красно-Поляна №4

Секербекова

Айгуль

Мұхаметкадрқызы

ЖСН

800224400418

24.02.1980ж

қазақ

жоғары,

қазақ тілі мен әдебиет пәнінің

мұғалімі

Красная Поляна жалпы білім беретін орта мектебі, директоры

тел.жұм.

87104140030

 

Шет ауданы

Красная-Поляна ауылы,

Звездная к-сі,7/3.

тел:ұялы 87053176570

«Нұр Отан»

 4.

Бұрма №5

Қошқарбаева Күльбаршын

Сәбитқызы

ЖСН

620705450054

05.07.1962ж

қазақ

жоғары,

физика және математика пәнінің мұғалімі

Сәкен орта мектебі, директоры

тел.жұм 34-40-1-19

 

Шет ауданы

Өспен ауылы,

Тел:үйі

34-40-1-44

тел: ұялы 87025026800

«Нұр Отан»

 

 5.

Тағылы

№ 7

Шакиржанова Рымбала Боқанқызы

ЖСН

660227450261

27.02.1966 ж.

     казақ

жоғары, бастауыш сынып, география

пәнінің,

мұғалімі

Х. Сәранжіпұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектеп базасы негізіндегі ресурстық орталық, директоры

тел.жұм   (871033)25406

Шет ауданы

Төменгі Қайрақты ауылы,

Сейфуллин к-сі, 3.

тел.үй 87103350832

тел:ұялы: 87777866522

«Нұр Отан »

 

 6.

Ақшатау №8

Тойымбеков

Қайратбек Алғазыұлы

ЖСН

640122350368

22.01.1964ж

қазақ

орта арнаулы, электромеханик

«Тойымбеков К», жеке кәсіпкер

тел: ұялы

87014423402

 

Шет ауданы,

Ақшатау кенті,

тел: ұялы 87014423402

 

«Нұр Отан»

 

 7.

Ақжал

№9

Батталов Нұрлан Маралұлы

ЖСН

810527350133

27.05.1981ж

қазақ

жоғары,

экономика, қаржы және кредит

«Nova Цинк» ЖШС, кадрлар бөлімінің басшысы.

тел.жұм. 87103633101

87103633024

Шет ауданы,

Акжал кенті,

Абай к-сі, 9/1.

тел.үйі.87103137498

тел:ұялы:87710535020

«Нұр Отан»

 

 8.

Мойынты №10

Джауенова Жанна Серікқызы

ЖСН 740328450595

28.03.1974ж

қазақ

жоғары, бастауыш мектепте әдістеме пәні бойынша сабақ беретін мұғалім

Мойынты жалпы білім беретін орта мектебі, директордың орынбасары

тел.жұм.

87103361280

 

Шет ауданы,

Мойынты кенті,

       А.Иманов

к-сі ,6/7.

тел.үйі 87103361261

тел:ұялы 87770495164

«Нұр Отан»

 

 9.

Көктіңкөлі №11

Түсіпова Гульдарья Айкенқызы

ЖСН

630505450297

05.05.1963ж

қазақ

жоғары, орыс тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі

«Нұршуақ» балабақшасы, директор

тел: жұм 87103327241

 

Шет ауданы,

Ақадыр кенті,

Күшікбай к-сі,16б.

тел:үйі. 87103328585

тел: ұялы 87713139464

«Нұр Отан»

 

 10.

Теміржол №12

Тагаева Гульназия Абуталипқызы ЖСН 600101451233

01.01.1960ж

қазақ

жоғары,

мұғалім

Ақадыр кенті, зейнеткер

 

Шет ауданы

Ақадыр кенті,

Қыздарбеков

к-сі, 1/6.

тел.үйі 87103328713

тел:ұялы 87026376101

«Нұр Отан»

 

 11.

Ақадыр №14

Мукушев Ғарифулла Аманбайұлы

ЖСН

720128300680

28.01.1972ж

     қазақ

жоғары,

инженер құрылысшы

Ақадыр кенті «Қызмет-А» ҚМК, директоры

тел.жұм.

87103362370

 

Шет ауданы,

Ақадыр кенті,

     Матросов к-сі ,44/1.

тел:үйі 87103327624

87013822708

«Нұр Отан»

 

 

Алтыншы шақырылған Шет аудандық Мәслихаты  депутаттарының    

     сайлаушыларды қабылдау  Кестесі

Депутаттың тегі,аты, әкесінің аты жөні,сайлау округінің атауы № (телефон )

Елді мекеннің  атауы

Айы, күні және уақыты

Қабылдайтын жері

Жауапты адамдар

1.Ахмедия Самат Аманжолұлы

Ақсу-Аюлы №1

жұмыс тел. 21-9-72

ұялы т. 87014400106

Ақсу-Аюлы  ауылы

Әр айдың бірінші

аптасының сәрсенбі күні

 сағ.14.00-18.00

Ақсу-Аюлы ауылдық

округ әкімі

аппаратының ғимараты

тел.21-1-75,22-3-44

Б.Арыстанбеков –Ақсу

Аюлы ауылдық округінің

әкімі.

2. Төлеукұлов Бакен Төлеукұлұлы

Жанқұтты № 2

жұмыс тел. 21-4-11

ұялы 87014210490

Ақсу-Аюлы ауылы

Әр айдың бірінші

аптасының жұма қүні сағ.14.00-18.00

Ақсу-Аюлы ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.21-1-75, 22-3-44

Б.Арыстанбеков  –Ақсу

Аюлы ауылдық

 округінің әкімі

 

Еңбекшіл ауылы

Әр айдын екінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-12.00

Бастауыш мектеп үйі

т.50458

Б.Арыстанбеков– Ақсу-Аюлы  ауылдық округінің

әкімі.

 

Ақсу ауылы

сағ.14.00-15.00

Бас  Бастауыш мектеп үйі т.50514

 

 

Актөбе ауылы

сағ. 16.00-17.00

Бастауыш мектеп үйі т.50416

 

 

Кайракты  ауылы

сағ.18.00-19.00

Бастауыш мектеп үйі т.50327

 

 

Үнірек  ауылы

Әр айдын үшінші аптасының жұма күні сағ. 14.00-18.00

Шет ауылдык округ әкімі аппаратының ғимараты

т.32-2-43

Т.Беркимбаев   - Шет ауылдық  округінің  әкімі

 

Құттыбай ауылы

Әр айдын үшінші аптасының

сенбі күні сағ.10.00-12.00

Шаруа қожалығының ғимараты

 

 

Қармыс ауылы

сағ. 14.00-16.00

Бастауыш  мектеп үйі т.5 0375

 

 

Тұмсық ауылы

сағ. 17.00-19.00

Бастауыш мектеп үйі т. 50326

 

3. Есенкұлов Тұрсынбек

Нұраталды№3

жұмыс тел. 31-5-86

ұялы 87770485474

Мұхтар ауылы

Әр айдың бірінші аптасының  сенбі қүні сағ.10.00-13.00

Негізгі  мектеп үйі

т.3440376

 Е.Аяпбек – Бұрма ауылдық округінің әкімі

 

Қошкарбай  ауылы

Әр айдың екінші аптасының жұма қүні сағ.10.00-13.00

Нұраталды ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.31-5-68, 31-5-86

С.Ахимбеков – Нұраталды ауылдық округінің әкімі

 

Ақсу ауылы

сағ.14.00-15.00

Негізгі мектеп үйі т.50007

 

 

Шопа ауылы

Әр  айдын екінші аптасының  жұма күні сағ.16.00-17.00

Бастауыш мектеп үйі

т.50043

С.Ахимбеков- Нұраталды

ауылдық округінің әкімі

 

Аққияқ ауылы

сағ.18.00-19.00

Шаруа қожалығының ғимараты

 

 

 

 Талды ауылы

Әр айдың екінші аптасының сенбі күні

сағ.10.00-13.00

Талды ауылдық округ

әкімі аппаратының ғимараты т.50-6-46

Б.Төлеуов– Талды ауылдық округінің әкімі

 

 

 

 

 

Берекетті ауылы

сағ.15.00-18.00

Бастауыш мектеп үйі

 

 

Жана-Жүрт және Байбала ауылдары

Әр айдың үшінші аптасының сенбі күні сағ.14.00-17.00

Шаруа қожалығының ғимараты

 

 

Қызылтау ауылы

Әр айдың төртінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Ақшоқы ауылдық округ

әкімі аппаратының ғимараты т.51-3-00

Р.Әбенова– Ақщоқы

ауылдық округінің  әкімі

 

Ақбауыр ауылы

сағ. 15.00-18.00

Негізгі   мектеп үйі5-13-02

 

4.Секербекова Айгуль Мухамедкадрқызы

Красная Поляна №4

жұмыс тел. 871041 5953330

ұялы 87053176570

Төртауыл  ауылы

Әр айдың екінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Красная Поляна ауылдық округ әкімі аппаратының

ғимараты

т.8-710-59-53-3-20

Н.Токушев- Красная

Поляна ауылдық округінің

әкімі

 

 Бекет ауылы

 сағ.15.00-17.00

Бастауыш мектеп

 

 

Деріпсал ауылы

сағ. 18.00-19.00

Шаруа қожалығының ғимараты 8(71042)31514

Н.Токушев- Красная

Поляна ауылдық округінің әкімі

 

Дария кенті

Әр айдың үшінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Дария кенті әкімі аппаратының ғимараты т.34-6-12-77

Б.Райым – Дария

кентінің әкімі

 

Қара – Мүрын стансасы

сағ.15.00-18.00

Бастауыш  мектеп үйі

т.8(71042)63223

Н.Токушев- Красная

Поляна ауылдық округінің

әкімі

 

Қызылқой ауылы

 Әр айдын төртінші аптасының бейсенбі күні сағ.14.00-18.00

Орта мектеп ұйі

т.8(71059)5-32-00

С.Ахимбеков – Нұраталды ауылдық округінің әкімі

 

Ақой ауылы

 Әр айдын төртінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Ақой ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты

т.34-34-5-39

Ж.Қасым – Ақой ауылдық округінің әкімі

5.Қошкарбаева Күльбаршын

Сәбитқызы  Бұрма №5

жұмыс тел. 34-40-1-19

ұялы  87776550122

Бұрма ауылы

Әр айдын бірінші аптасының сенбі күні  сағ.10.00-13.00

Бұрма ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты

т.34-35-3-21, 34-35-3-34

Е.Аяпбек – Бұрма

ауылдық округінің әкімі

 

Батық  ауылы

Әр айдың екінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Батық ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.34-36-2-24,34-36-2-25

Б. Рақымжанов – Батық

ауылдық округінің  әкімі

 

Өспен ауылы

Әр айдың үшінші аптасының сенбі күні

сағ.10.00-13.00

Өспен ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты

т. 34-40-1-55

Ж.Аманжолов - Өспен ауылдык округінің әкімі.

 

Айғыржал ауылы

Сағ.15.00-18.00

Негізгі мектеп үйі т. 34-40-2-77

 

6. Балғабек Аблай Күнжолұлы

Жарық №6

жұмыс тел. 34-24-2-62

ұялы 87015272680

С.Сейфуллин кенті

Әр айдың бірінші аптасының жұма күні  сағ.14.00-18.00

Жарық кент  әкімі аппаратының ғимараты

т.34-24-1-70

Б.Серіков  – С.Сейфуллин  

кентінің әкімі

7. Шакиржанова Рымбала Боқанқызы

Тағылы №7

жұмыс тел. 9-25406

ұялы 87777866522

Жұмыскер ауылы

Әр айдың бірінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Тағылы  ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.9-25-2-25,9-25-5-3-09

Р.Ашенов  – Тағылы

ауылдық округінің  әкімі

 

Қызылту ауылы

Сағ.15.00-16.00

Негізгі мектеп үйі т. 50-5-32

 

 

Қарасаз ауылы

Сағ.17.00-19.00

Бастауыш мектеп үйі т.50-5-37

 

 

Төменгі-Қайракты ауылы

Әр айдың екінші аптасының сенбі күні сағ 10.00-13.00

Төменгі Кайракты ауылдық округі әкімі аппаратының  ғимараты т.  9-25443,9-50-7-89

Д.Жакупов – Төменгі Кайракты  ауылдық округінің әкімі

 

Жоғарғы-Қайракты ауылы

Әр айдын екінші аптасының жұма күні сағ. 14.00-18.00

кәсіпкер ғимараты

 

 Д.Жакупов         – Төменгі Кайрақты ауылдық округі әкімі

 

Жамбыл кенті

Әр айдын үшінші аптасының жұма күні  сағ.10.00-13.00

Жамбыл кент әкімі аппаратының ғимараты

т.871041-25-1-13

 

А.Шманов – Жамбыл

кентінің әкімі

 

Қызылтау ауылы

Әр айдын үшінші аптасының  сенбі  күні сағ.10.00-13.00

Қ.Мыңбаев  ауылдык

округ әкімі аппаратының ғимараты т. 8710412)2-33-42

Ә.Көпенов – Қ.Мынбаев

ауылдык округінің әкімі

 

Ақсарлы ауылы

Әр айдын үшінші аптасының сенбі күні сағ.15.00—18.00

Негізгі мектеп үйі

Т.9-5-09-18

А.Сембаев – Ақадыр

кентінің әкімі

8.Тойымбеков Қайратбек Алғазыұлы

Ақшатау №8

жұмыс тел. 9- 24-5-90

ұялы 87014423402

Ақшатау кенті

Әр айдын екінші аптасының жұма күні сағ. 10.00-13.00

Ақшатау кент әкімі аппаратының ғимараты

т.9-24-5-90

 

Қ.Омарбай – Ақшатау

кентінің әкімі

 

Қарабұлак  ауылы

Әр айдын үшінші аптасының жұма күні сағ.15.00-18.00

Бастауыш мектеп үйі т.51013

 

 

Жарылғап батыр ауылы

Әр айдын үшінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Негізгі  мектеп үйі т.7105951418

 

 

 Қарғалы ауылы

Әр айдын үшінші аптасының сенбі күні сағ.15.00-18.00

Шаруа қожалығының ғимараты

 

 

Кеншоқы ауылы

Әр айдын төртнші аптасының жұма күні сағ.10.00-13.00

Кеншоқы ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.50-2-21,50-1-97

Б.Жұматов  – Қеншоқы

ауылдык округінің әкімі

9.Батталов Нұрлан Маралұлы

Ақжал №9

жүмыс тел. 71036-33-1-01

                    71036-33-0-24

ұялы 87710535020

Ақжал кенті

Әр айдын екінші аптасының  жұма күні сағ.14.00-18.00

Ақжал кент әкімі аппаратының ғимараты

т.8-(710-36)-37-2-41

М.Молыбаев – Ақжал

кентінің әкімі

10. Джауенова Жанна Серікқызы Мойынты № 10

жұмыс тел.871033) 61280

ұялы 87770495164

 Мойынты кенті

Әр айдын екінші аптасының жұма күні сағ.14.00-18.00

Мойынты  кент әкімі аппаратының ғимараты

т. 9-6-13-64,9-6-11-38

 

С.Тұрабеков      – Мойынты

кентінің әкімі

 

Киік стансасы

 Әр айдын бірінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Киікті  ауылдық округі  әкімі аппаратының ғимараты

т. 9-64309,64312

 

Б.Сейтқасымов – Киікті

ауылдык округінің  әкімі

11. Түсіпова Гульдарья Айкенқызы Көктінкөлі  № 11

жүмыс тел.(871033) 27-241

ұялы 87713139464

Көктінкөлі  ауылы

Әр айдын екінші аптасының жұма күні сағ.10.00-13.00

Қөқтенкөлі ауылдык

округ әкімі аппаратының ғимараты т. (871033)-26-214,9-26-2-14

М.Имендинова – Көктөнкілі

ауылдык округінің  әкімі

 

Жыланды ауылы

Әр айдын екінші аптасының жұма күні  сағ.15.00-16.00

 Бастауыш мектеп үйі т.9-26-341

 

 

Әлихан ауылы

Әр айдын екінші аптасының жұма күні  сағ.17.00-19.00

Негізгі мектеп үйі  т.3440713

 

 

 Разъезд ауылы

Әр айдын үшінші аптасының  сенбі сағ.15.00-17.00

Бастауыш мектеп үйі

 

 

Еркіндіқ ауылы

Әр айдын үшінші аптасының сенбі күні сағ. 10.00-13.00

Орта мектеп үйі

т.87104240003,344002,344018

Ж.Аманжолов - Өспен ауылдық округінің әкімі

 

Ортау ауылы

Әр айдын төртінші  аптасының жұма күні сағ.10.00-13.00

Ортау  ауылдык

округ әкімі аппаратының ғимараты т. 9-25-14-76

Д.Карсембаев– Ортау

ауылдык округінің әкімі

 

Босаға ауылы

Әр айдың төртінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Босаға  ауылдык

округ әкімі аппаратының

ғимараты т. 9-51-775

А. Мұкашев – Босаға

ауылдық  округінің  әкімі

 

Жылыбұлак ауылы

Әр айдын төртінші аптасының сенбі күні сағ.15.00-18.00

 Шаруа қожалығының ғимараты

 

12.Тағаева Гульназия Абуталипқызы

Теміржол № 12

жұм.тел.8(71033)27710

ұялы 87710061707

Ақадыр кенті

Әр айдын екінші аптасының сәрсенбі күні сағ 14.00-18.00

Ақадыр кент әкімі аппаратының ғимараты

т.9—27-6-83,9-27-6-04

А.Сембаев – Ақадыр

кентінің әкімі

13. Беқжанов Данияр Амангельдыұлы  Ыкшам аудан № 13

жұм.тел.(71033)9-6-23-25

ұялы 87755407347

Ақадыр кенті

Әр айдын екінші аптасының бейсенбі  күні сағ 14.00-18.00

Ақадыр кент әкімі аппаратының ғимараты

т.9-27-6-83,9-27-6-04

А.Сембаев – Ақадыр

кентінің әкімі

14.Мукүшев Ғарифулли Аманбайұлы

 Ақадыр № 14

жұм.тел. .(71033)9-6-23-70

ұялы 87013822708

Ақадыр кенті

Әр айдың екінші аптасының жұма күні сағ.14.00-18.00

Ақадыр кент әкімі аппаратының ғимараты

т.9-27-6-83,9-27-6-04

А.Сембаев – Ақадыр

кентінің әкімі

 

                         Ескертпе: Аудандық Мәслихаттың депутаттары сайлаушыларды белгіленген кестеден басқа

                  уақыттарда,  өздерінің негізгі жұмыс атқаратын орындарында қабылдайтындығы назарға алынсын.

 

                                                   Аудандық Мәслихат аппараты-8(71031) 21-567, 21-948, 21-827.

 


Келулердің саны: 8855