print

Алтыншы шақырылымдағы (Қарағанды облысы) Шет аудандық Мәслихатының депутаттарының 2020 жылғы 5 қазандағы ТІЗІМІ (docx файл - 26.2 кб)

Алтыншы шақырылымдағы (Қарағанды облысы) Шет аудандық Мәслихатының депутаттарының 2020 жылғы 1 шілдедегі  ТІЗІМІ 

 

Алтыншы шақырылған Шет аудандық Мәслихаты  депутаттарының    

     сайлаушыларды қабылдау  Кестесі

Депутаттың тегі,аты, әкесінің аты жөні,сайлау округінің атауы № (телефон )

Елді мекеннің  атауы

Айы, күні және уақыты

Қабылдайтын жері

Жауапты адамдар

1.Ахмедия Самат Аманжолұлы

Ақсу-Аюлы №1

жұмыс тел. 21-9-72

ұялы т. 87014400106

Ақсу-Аюлы  ауылы

Әр айдың бірінші

аптасының сәрсенбі күні

 сағ.14.00-18.00

Ақсу-Аюлы ауылдық

округ әкімі

аппаратының ғимараты

тел.21-1-75,22-3-44

Б.Арыстанбеков –Ақсу

Аюлы ауылдық округінің

әкімі.

2. Төлеукұлов Бакен Төлеукұлұлы

Жанқұтты № 2

жұмыс тел. 21-4-11

ұялы 87014210490

Ақсу-Аюлы ауылы

Әр айдың бірінші

аптасының жұма қүні сағ.14.00-18.00

Ақсу-Аюлы ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.21-1-75, 22-3-44

Б.Арыстанбеков  –Ақсу

Аюлы ауылдық

 округінің әкімі

 

Еңбекшіл ауылы

Әр айдын екінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-12.00

Бастауыш мектеп үйі

т.50458

Б.Арыстанбеков– Ақсу-Аюлы  ауылдық округінің

әкімі.

 

Ақсу ауылы

сағ.14.00-15.00

Бас  Бастауыш мектеп үйі т.50514

 

 

Актөбе ауылы

сағ. 16.00-17.00

Бастауыш мектеп үйі т.50416

 

 

Кайракты  ауылы

сағ.18.00-19.00

Бастауыш мектеп үйі т.50327

 

 

Үнірек  ауылы

Әр айдын үшінші аптасының жұма күні сағ. 14.00-18.00

Шет ауылдык округ әкімі аппаратының ғимараты

т.32-2-43

Т.Беркимбаев   - Шет ауылдық  округінің  әкімі

 

Құттыбай ауылы

Әр айдын үшінші аптасының

сенбі күні сағ.10.00-12.00

Шаруа қожалығының ғимараты

 

 

Қармыс ауылы

сағ. 14.00-16.00

Бастауыш  мектеп үйі т.5 0375

 

 

Тұмсық ауылы

сағ. 17.00-19.00

Бастауыш мектеп үйі т. 50326

 

3. Есенкұлов Тұрсынбек

Нұраталды№3

жұмыс тел. 31-5-86

ұялы 87770485474

Мұхтар ауылы

Әр айдың бірінші аптасының  сенбі қүні сағ.10.00-13.00

Негізгі  мектеп үйі

т.3440376

 Е.Аяпбек – Бұрма ауылдық округінің әкімі

 

Қошкарбай  ауылы

Әр айдың екінші аптасының жұма қүні сағ.10.00-13.00

Нұраталды ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.31-5-68, 31-5-86

С.Ахимбеков – Нұраталды ауылдық округінің әкімі

 

Ақсу ауылы

сағ.14.00-15.00

Негізгі мектеп үйі т.50007

 

 

Шопа ауылы

Әр  айдын екінші аптасының  жұма күні сағ.16.00-17.00

Бастауыш мектеп үйі

т.50043

С.Ахимбеков- Нұраталды

ауылдық округінің әкімі

 

Аққияқ ауылы

сағ.18.00-19.00

Шаруа қожалығының ғимараты

 

 

 

 Талды ауылы

Әр айдың екінші аптасының сенбі күні

сағ.10.00-13.00

Талды ауылдық округ

әкімі аппаратының ғимараты т.50-6-46

Б.Төлеуов– Талды ауылдық округінің әкімі

 

 

 

 

 

Берекетті ауылы

сағ.15.00-18.00

Бастауыш мектеп үйі

 

 

Жана-Жүрт және Байбала ауылдары

Әр айдың үшінші аптасының сенбі күні сағ.14.00-17.00

Шаруа қожалығының ғимараты

 

 

Қызылтау ауылы

Әр айдың төртінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Ақшоқы ауылдық округ

әкімі аппаратының ғимараты т.51-3-00

Р.Әбенова– Ақщоқы

ауылдық округінің  әкімі

 

Ақбауыр ауылы

сағ. 15.00-18.00

Негізгі   мектеп үйі5-13-02

 

4.Секербекова Айгуль Мухамедкадрқызы

Красная Поляна №4

жұмыс тел. 871041 5953330

ұялы 87053176570

Төртауыл  ауылы

Әр айдың екінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Красная Поляна ауылдық округ әкімі аппаратының

ғимараты

т.8-710-59-53-3-20

Н.Токушев- Красная

Поляна ауылдық округінің

әкімі

 

 Бекет ауылы

 сағ.15.00-17.00

Бастауыш мектеп

 

 

Деріпсал ауылы

сағ. 18.00-19.00

Шаруа қожалығының ғимараты 8(71042)31514

Н.Токушев- Красная

Поляна ауылдық округінің әкімі

 

Дария кенті

Әр айдың үшінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Дария кенті әкімі аппаратының ғимараты т.34-6-12-77

Б.Райым – Дария

кентінің әкімі

 

Қара – Мүрын стансасы

сағ.15.00-18.00

Бастауыш  мектеп үйі

т.8(71042)63223

Н.Токушев- Красная

Поляна ауылдық округінің

әкімі

 

Қызылқой ауылы

 Әр айдын төртінші аптасының бейсенбі күні сағ.14.00-18.00

Орта мектеп ұйі

т.8(71059)5-32-00

С.Ахимбеков – Нұраталды ауылдық округінің әкімі

 

Ақой ауылы

 Әр айдын төртінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Ақой ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты

т.34-34-5-39

Ж.Қасым – Ақой ауылдық округінің әкімі

5.Қошкарбаева Күльбаршын

Сәбитқызы  Бұрма №5

жұмыс тел. 34-40-1-19

ұялы  87776550122

Бұрма ауылы

Әр айдын бірінші аптасының сенбі күні  сағ.10.00-13.00

Бұрма ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты

т.34-35-3-21, 34-35-3-34

Е.Аяпбек – Бұрма

ауылдық округінің әкімі

 

Батық  ауылы

Әр айдың екінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Батық ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.34-36-2-24,34-36-2-25

Б. Рақымжанов – Батық

ауылдық округінің  әкімі

 

Өспен ауылы

Әр айдың үшінші аптасының сенбі күні

сағ.10.00-13.00

Өспен ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты

т. 34-40-1-55

Ж.Аманжолов - Өспен ауылдык округінің әкімі.

 

Айғыржал ауылы

Сағ.15.00-18.00

Негізгі мектеп үйі т. 34-40-2-77

 

6. Балғабек Аблай Күнжолұлы

Жарық №6

жұмыс тел. 34-24-2-62

ұялы 87015272680

С.Сейфуллин кенті

Әр айдың бірінші аптасының жұма күні  сағ.14.00-18.00

Жарық кент  әкімі аппаратының ғимараты

т.34-24-1-70

Б.Серіков  – С.Сейфуллин  

кентінің әкімі

7. Шакиржанова Рымбала Боқанқызы

Тағылы №7

жұмыс тел. 9-25406

ұялы 87777866522

Жұмыскер ауылы

Әр айдың бірінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Тағылы  ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.9-25-2-25,9-25-5-3-09

Р.Ашенов  – Тағылы

ауылдық округінің  әкімі

 

Қызылту ауылы

Сағ.15.00-16.00

Негізгі мектеп үйі т. 50-5-32

 

 

Қарасаз ауылы

Сағ.17.00-19.00

Бастауыш мектеп үйі т.50-5-37

 

 

Төменгі-Қайракты ауылы

Әр айдың екінші аптасының сенбі күні сағ 10.00-13.00

Төменгі Кайракты ауылдық округі әкімі аппаратының  ғимараты т.  9-25443,9-50-7-89

Д.Жакупов – Төменгі Кайракты  ауылдық округінің әкімі

 

Жоғарғы-Қайракты ауылы

Әр айдын екінші аптасының жұма күні сағ. 14.00-18.00

кәсіпкер ғимараты

 

 Д.Жакупов         – Төменгі Кайрақты ауылдық округі әкімі

 

Жамбыл кенті

Әр айдын үшінші аптасының жұма күні  сағ.10.00-13.00

Жамбыл кент әкімі аппаратының ғимараты

т.871041-25-1-13

 

А.Шманов – Жамбыл

кентінің әкімі

 

Қызылтау ауылы

Әр айдын үшінші аптасының  сенбі  күні сағ.10.00-13.00

Қ.Мыңбаев  ауылдык

округ әкімі аппаратының ғимараты т. 8710412)2-33-42

Ә.Көпенов – Қ.Мынбаев

ауылдык округінің әкімі

 

Ақсарлы ауылы

Әр айдын үшінші аптасының сенбі күні сағ.15.00—18.00

Негізгі мектеп үйі

Т.9-5-09-18

А.Сембаев – Ақадыр

кентінің әкімі

8.Тойымбеков Қайратбек Алғазыұлы

Ақшатау №8

жұмыс тел. 9- 24-5-90

ұялы 87014423402

Ақшатау кенті

Әр айдын екінші аптасының жұма күні сағ. 10.00-13.00

Ақшатау кент әкімі аппаратының ғимараты

т.9-24-5-90

 

Қ.Омарбай – Ақшатау

кентінің әкімі

 

Қарабұлак  ауылы

Әр айдын үшінші аптасының жұма күні сағ.15.00-18.00

Бастауыш мектеп үйі т.51013

 

 

Жарылғап батыр ауылы

Әр айдын үшінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Негізгі  мектеп үйі т.7105951418

 

 

 Қарғалы ауылы

Әр айдын үшінші аптасының сенбі күні сағ.15.00-18.00

Шаруа қожалығының ғимараты

 

 

Кеншоқы ауылы

Әр айдын төртнші аптасының жұма күні сағ.10.00-13.00

Кеншоқы ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты т.50-2-21,50-1-97

Б.Жұматов  – Қеншоқы

ауылдык округінің әкімі

9.Батталов Нұрлан Маралұлы

Ақжал №9

жүмыс тел. 71036-33-1-01

                    71036-33-0-24

ұялы 87710535020

Ақжал кенті

Әр айдын екінші аптасының  жұма күні сағ.14.00-18.00

Ақжал кент әкімі аппаратының ғимараты

т.8-(710-36)-37-2-41

М.Молыбаев – Ақжал

кентінің әкімі

10. Джауенова Жанна Серікқызы Мойынты № 10

жұмыс тел.871033) 61280

ұялы 87770495164

 Мойынты кенті

Әр айдын екінші аптасының жұма күні сағ.14.00-18.00

Мойынты  кент әкімі аппаратының ғимараты

т. 9-6-13-64,9-6-11-38

 

С.Тұрабеков      – Мойынты

кентінің әкімі

 

Киік стансасы

 Әр айдын бірінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Киікті  ауылдық округі  әкімі аппаратының ғимараты

т. 9-64309,64312

 

Б.Сейтқасымов – Киікті

ауылдык округінің  әкімі

11. Түсіпова Гульдарья Айкенқызы Көктінкөлі  № 11

жүмыс тел.(871033) 27-241

ұялы 87713139464

Көктінкөлі  ауылы

Әр айдын екінші аптасының жұма күні сағ.10.00-13.00

Қөқтенкөлі ауылдык

округ әкімі аппаратының ғимараты т. (871033)-26-214,9-26-2-14

М.Имендинова – Көктөнкілі

ауылдык округінің  әкімі

 

Жыланды ауылы

Әр айдын екінші аптасының жұма күні  сағ.15.00-16.00

 Бастауыш мектеп үйі т.9-26-341

 

 

Әлихан ауылы

Әр айдын екінші аптасының жұма күні  сағ.17.00-19.00

Негізгі мектеп үйі  т.3440713

 

 

 Разъезд ауылы

Әр айдын үшінші аптасының  сенбі сағ.15.00-17.00

Бастауыш мектеп үйі

 

 

Еркіндіқ ауылы

Әр айдын үшінші аптасының сенбі күні сағ. 10.00-13.00

Орта мектеп үйі

т.87104240003,344002,344018

Ж.Аманжолов - Өспен ауылдық округінің әкімі

 

Ортау ауылы

Әр айдын төртінші  аптасының жұма күні сағ.10.00-13.00

Ортау  ауылдык

округ әкімі аппаратының ғимараты т. 9-25-14-76

Д.Карсембаев– Ортау

ауылдык округінің әкімі

 

Босаға ауылы

Әр айдың төртінші аптасының сенбі күні сағ.10.00-13.00

Босаға  ауылдык

округ әкімі аппаратының

ғимараты т. 9-51-775

А. Мұкашев – Босаға

ауылдық  округінің  әкімі

 

Жылыбұлак ауылы

Әр айдын төртінші аптасының сенбі күні сағ.15.00-18.00

 Шаруа қожалығының ғимараты

 

12.Тағаева Гульназия Абуталипқызы

Теміржол № 12

жұм.тел.8(71033)27710

ұялы 87710061707

Ақадыр кенті

Әр айдын екінші аптасының сәрсенбі күні сағ 14.00-18.00

Ақадыр кент әкімі аппаратының ғимараты

т.9—27-6-83,9-27-6-04

А.Сембаев – Ақадыр

кентінің әкімі

13. Беқжанов Данияр Амангельдыұлы  Ыкшам аудан № 13

жұм.тел.(71033)9-6-23-25

ұялы 87755407347

Ақадыр кенті

Әр айдын екінші аптасының бейсенбі  күні сағ 14.00-18.00

Ақадыр кент әкімі аппаратының ғимараты

т.9-27-6-83,9-27-6-04

А.Сембаев – Ақадыр

кентінің әкімі

14.Мукүшев Ғарифулли Аманбайұлы

 Ақадыр № 14

жұм.тел. .(71033)9-6-23-70

ұялы 87013822708

Ақадыр кенті

Әр айдың екінші аптасының жұма күні сағ.14.00-18.00

Ақадыр кент әкімі аппаратының ғимараты

т.9-27-6-83,9-27-6-04

А.Сембаев – Ақадыр

кентінің әкімі

 

                         Ескертпе: Аудандық Мәслихаттың депутаттары сайлаушыларды белгіленген кестеден басқа

                  уақыттарда,  өздерінің негізгі жұмыс атқаратын орындарында қабылдайтындығы назарға алынсын.

 

                                                   Аудандық Мәслихат аппараты-8(71031) 21-567, 21-948, 21-827.

 


Келулердің саны: 9191