print

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру туралы 2019 жылғы Шет аудандық мәслихатының сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындылары туралы ХАБАРЫ (Zip файл - 4.09 мб)

 

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру туралы

2019 жылғы Шет аудандық мәслихатының сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындылары туралы

ХАБАРЫ

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының (бұдан әрі – Конституциялық заң) және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына сәйкес жүзеге асырылды.

Құрылған сайлау комиссиялары Қазақстан Республикасында сайлауды әзірлеу мен өткізуді ұйымдастыратын мемлекеттік сайлау органдары болып табылады. Сайлау комиссияларының өкілеттік мерзімі бес жылды құрайды.

Шет аудандық мәслихатының сессиясында 61 сайлау комиссияларының құрамына 335 мүше сайланды, олардың ішінде: аудандық–аумақтық-1, учаскелік сайлау комиссиялары – 60.

Бес саяси партияның ұсыныстары бойынша 61 сайлау комиссиясының жаңа құрамына 307 сайлау комиссиясының мүшесі немесе сайланған мүшелердің жалпы санының 91,6 % сайланды. Алты қоғамдық бірлестіктен 28 сайлау комиссиясының мүшесі немесе 8,4 % сайлады.

Сайлау туралы Конституциялық заңның 10 және 20-баптарымен белгіленген тәртіппен және мерзімдерде сайлау комиссияларының бірінші отырысында аумақтық, және учаскелік сайлау комиссияларының төрағалары, төраға орынбасарлары және хатшылары сайланды.

Сайлау комиссияларының жаңа құрамы мен орналасқан жерлері туралы мәліметтерді Сіздердің назарларыңызға жеткізіп отырмыз.

«Шет ауданының аумақтық, және учаскелік сайлау комиссиялары мүшелерін сайлау туралы»VІ шақырылған Шет аудандық мәслихаты ХХVІІ-   сессиясының 2019 жылғы 10 қаңтардағы №27/244 шешімі, №27/245 шешімдері

 

Шет аудандық аумақтық сайлау комиссиясының

       сайланған мүшелерінің ҚҰРАМЫ

Орналасқан мекені – Ақсу-Аюлы ауылы, Балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі , Шортанбай жырау көшесі, 14 

Садыбеков Саулебай

Медетбекович- төраға

Мукабаев Ержан Мейрамбекулы -төраға орынбасары

Маженова Нурдаулет                        

Қайыржанқызы    - хатшы

 

мүшелері:

Мықыш Көмек Қарыбекұлы        

Нагыметов Амандык

Амангельдиевич

Шайжанов Жайдар                        

Абдуллаевич

Акеева Гульмира Рахыжановна

 

 Шет аудандық учаскелік сайлау комиссиясының сайланған мүшелерінің ҚҰРАМЫ

 

№ 728 Ақсу-Аюлы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақсу-Аюлы ауылы, мәдениет үйi,Жанқұтты би көшесі,39

Ильясов Мурат - комиссия төраға

Ахметжанова Асемгул- төраға орынбасары

Самигуллиновна                                                                                                      

Иманова Еркеш - хатшы

мүшелері:

Абжанова Айдана Болатовна  

Бигарашева Дина

Аманкельдиевна

Жосалбай Салтанат                              

Мухамбетчина Мендигул Советқызы

Аубакирова Анара Нариковна  

Аманжолов Жанат Алпысбайулы

 

№729 Түлкілі учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақсу-Аюлы ауылы, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі, Шортанбай жырау көшесі,14

Әбділдаұлы Аннас  - комиссия төраға

Стыбай Зәмірбек Әубакірұлы- төраға орынбасары

Ержанова Орал - хатшы

мүшелері:

Досжан Салтанат Бөгембайқызы

Сембаев Даурен Сагатович

Құлсарин Мирас Есембайұлы       

Базарбаев Аманкельды

 

№730 Еңбекшіл учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Еңбекшіл ауылы,бастауыш мектеп ғимараты

Тапалов Досбол Сембайулы  - төраға

Сапарова Камшат Хамидуллаевна- хатшы

мүшелері:

Сагадиева Гульнара Сериковна  

Жакижанова Венера Даулетбаевна

Әбдіғали Қымбат Серікқызы            

 

№731 Ақтөбе учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақтөбе ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Мауленова Мейрамкуль - төраға

Дуйсеков Алпысбай Байдашевич - хатшы

мүшелері:

Дюсембаева Галия                         

Дюсебекова Куралай                     

Омарбеков Мейржан Карипович        

 

№732 Ақсу учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақсу ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Калиева Бакытты - төраға

Косыбаев Кайрат - хатшы

мүшелері:

Рахманова Карлыгаш Абдоллакызы

Жуматова Лаззат                          

Бекеев Фархат Канатович

 

№733 Қайрақты учаскелік сайлау комиссиясы

Орналаскан мекені-Қайрақты ауылы ,бастауыш мектеп ғимараты.

Макажанова Гулим - төраға

Жумкина Сауле - хатшы

мүшелері:

Абжанов Қуаныш

Жумаханова Макпал

Жолдыбеккызы           

Ахметова Роза

Кабдрашевна

 

№734 Орталық учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақадыр кенті, балалар және жасөспірімдер спорт мектебі, Абай данғылы 9А

Жанасылов Сейсенбай - төраға

Кайрбаева Айман Жаксыбайқызы - төраға орынбасары

Елеубекова Кырмызы - хатшы

мүшелері:

Белгитаева Ляззат                 

Кожабеков Кайрулла                            

Токбалин Жанболат Сатенулы

Жабаева Роза Орынбасаровна

Отыншин Касымхан Рысбаевич            

Каюпова Райхан Кзыратаевна                  

 

№735 Оңтүстік учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Акадыркенті, мәдениет үйі Түяқов көшесі, 10

Абенова Айдын Жумаканкызы  - төраға

Акишев Азамат Кожанасипович - төраға орынбасары

Аргынбаева Айгерим Аргынбаевна  - хатшы

мүшелері:

Игенов Данияр Жангожович

Кадыров Асхат Сайлаубекович    

Жапбасова Маржан Киикбаевна

Азнабаева Райля Радифовна                

Қанат Жансая Ермекқызы

Хамзинов Бекболат Елдосович

Табынбаев Мейрман Шайкенович

Кошкимбаева Радана Жамантаевна

 

№736 Шығыс учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақадыркенті, М. Мәметова атындағы орта мектеп ғимараты , Баритов көшесі-72

Отыншин Кенжебай Ханелулы               -төраға

Абдыхадыров Хайролла Галимович         - төраға орынбасары

Бактыбаева Кырмызы Дауылбайқызы    - хатшы

мүшелері:

Жетписов Маулен Шешекбаевич

Шашалова Гульден Ермековна     

Ахметбекова ЛяззатСекербаевна

Торжанова Гульм Матышевна

Ибраева Умит Женисовна    

Абеуов Манат

 

№737 Ақсарлы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Сарыши ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Сулейменова Каламкас                              -төраға

Амирова Жанат                              - хатшы

мүшелері:

Иса Меруерт Серікболқызы        

Муканова Илескен Абидилдаевна       

Койлыбаев Медеш            

 

№738 Ақжал учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақжал кенті, мәдениет үйi

НУрмағанбетов Нургалы Рахимжанович - төраға

Мұханбеткәрім Таңатар Охиділқахарұлы   - төраға орынбасары

Жахметбекова Азат - хатшы

мүшелері:

Мейрхан Наурызбай Даулетханулы

Оразбекова Гулим Боранкуловна       

Әбілдина Марал Мұратқызы            

Рахымжанова Рымтай Майкеновна

 

№739 Мөлтек учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Акжал кенті, негізгі мектеп ғимараты, Алтынсарин көшесі, 1 б

Карбозова Шаризат  - төраға

Ибажанов Бекзат - хатшы

мүшелері:

Жаукей Әйгерім

Туткабекова Карлыгаш                               

Маженаков Асан Ермекович               

 

№740 Қарабұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Қарабұлақ ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Бегимов Маулен - төраға

Ыбыжанова Жибек Саулебековна  - хатшы

мүшелері:

Әбілмашева Нұрбану Аспандиярқызы

Мухамедин Алмас Кабдулашимович

Баймамыров Галым Рымханович       

 

№741 Ақшатау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақшатау кенті, мәдениет үйі

Нурекин Даулетбек Аманович  - төраға

Шохинова Алтын Мустафиевна- төраға орынбасары

Искакова Жазира Еркеновна - хатшы

мүшелері:

Каримова Асем Каршигаевна                  

Утебаева Толкын Ракимжановна  

 

№742 Жарылғап батыр   учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Жарылғап батыр ауылы,Ж.Алтайбаев атындағы негізгі орта мектеп ғимараты

Оспанова Жанна Шукуровна - төраға

Шонанов Абай   - төраға орынбасары                        

Жансерикова Кумс  - хатшы

мүшелері:

Мукашева Айганым Тайтолеуовна         

Толеубеков Амандык                   

 

№743 Қарғалы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Қарғалы ауылы,шаруа қожалығының ғимараты

Шорин АдилЖаксылыкович - төраға

Нуркеев Туркстан- хатшы

мүшелері:

Кабдыров Калкен                                   

Абенов Ербол Оразаевич

Нуртазин Ержан Хасенович        

 

№744 Қызылтау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақшоқы ауылы, ауыл клубы.

Жолдыбекова Алтынгуль Женисовна- төраға

Сахиев Сагат Болатович - хатшы

мүшелері:

Шайхина Айсулу Елеубеккызы                  

Туткушев Амангалы Курмашулы       

Аскарбаева Зейнекул Спановна      

 

№745 Ақбауыр учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақбауыр ауылы,негізгі орта мектеп ғимараты

Балгожин Мубарак             - төраға

Тугельбаева Айсулу Мұратовна     - хатшы

мүшелері:

Маратова Жайнагүл Нұрболқызы

Шулембаев Ерболат Бейсембайулы      

Шахай Алтынай Рахымқызы              

 

№746 Ақой учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақой ауылы, мәдениет үйі

Ракымбек Берик Сакымбайұлы - төраға

Муратхан Саягуль  - хатшы

мүшелері:

Шаймурат Самет

Қарамия Берікболат

Ахмет Манар Әубәкірқызы                  

 

№747 Батық учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Батық ауылы, жалпы білім беру орта мектебі

Ташенов Серик Картаевич- төраға

Алимханова Ляззат - хатшы

мүшелері:

Малшы Съез      

Монхжаргал Жадыра           

Байтаза Әлидолда                                

 

№ 748 Босаға учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Босаға ауылы, мәдениет үйi

Айкумбеков Альхам Шакаримулы- төраға

Кенжегараева Жанара Аманкызы- хатшы

мүшелері:

Ахметов Олжас Серыжанович                            

Татубекова Зейнекуль Каргабаевна

Тазабеков Нұржан Мұхтарович                

 

№ 749 Жылыбұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Жылыбұлақ елді - мекені, «Жылыбұлақ» шаруа қожалығының ғимараты

Данабеков Нурзат Шиликбаевич- төраға

Мадиева Динара Кайроллаевна - хатшы

мүшелері:

Нуршаева Жумакуль

Саитгариев Салават                             

Турпыбаев Киикбай Балхибекович  

 

№750 Бұрма учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Бұрма ауылы ,мәдениет үйі

Касимов Бауыржан  - төраға

Башенова Айгуль Орынбасарықызы  - хатшы

мүшелері:  Бегендикова Орал Ордабаевна

Хиса Досжан                                        

Игенов Дауренбай Ордабаевич

 

№751 Мұхтар учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Мұхтар ауылы, негiзгi мектеп ғимараты

Онгаров Ербол Ауданбаевич- төраға

Шакенов Адил Егинбаевич  - хатшы

мүшелері:

Хасамбек Сахамжамал                                  

Маханов Серик

Ниязбекова Жанаргуль Рымбаевна

 

№752 Дария учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені - Дария кенті, орта мектеп ғимараты

Акшалова Багдат - төраға

Кошанова Жаныл Амантайқызы-хатшы

мүшелері:

Рахметова Ляззат Абдикадыркызы                

Фунтикова МадинаТемиржановна              

Нуртазина Багила Камбаровна                  

 

№753 Жарық учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- С.Сейфуллин кенті, мәдениет үйi

Амрин Асет Толеутайұлы  - төраға

Ахметов Жаркын Сабырбаевич  -төраға орынбасары

Орымбаева Ризагуль Замирбековна - хатшы

мүшелері:

Жумабекова Гульдана Дулатовна

Макажанова Сауле Набиевна              

Саден Қуаныш Нұрғалиқызы        

Куанышбаева Танат Саматулы

Алипова Сауле Сатхалиевна

Оспанова Роза Есаевна

 

№ 754 Жамбыл учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Жамбыл кенті, жеке кәсіпкер  ғимараты

Сердалина Аякоз Кунанбаевна  - төраға

Ким Эдуард Романович- хатшы

мүшелері:

Абильдаханов Каиржан Абдугалимович  

Накипжанов Оразбай Армеевич         

Кунакбаев Фаниль Талипович  

 

№755 Кеншоқы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Нура ауылы, орта мектеп ғимараты

Сүлейменов Елубай - төраға

Утеулина Галия - хатшы

мүшелері:

Сейтжан Каир                                      

Дарибаев Омирсерик  

Нуржаубай Канатбай Балмаганбетұлы

 

№756 Киікті учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Киікті кенті, мәдениет үйі,

Кантеев Бакыт - төраға

Тұрбекова Раушан- хатшы

мүшелері:

Адамбеков Жалгас

Смагулов Мерей Куатбекович  

Аманов Нуржан Рысбаевич

 

№757 Көктіңкөл учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Көктіңкөл ауылы, мәдениет үйi

Туребекова Гулбаршин Толеутаевна   - төраға

Досанова Меруерт - хатшы

мүшелері:

Коршабекова Бакыт Тегисовна

Гуреев Виктор Анатольевич

Колесникова Лидия Олеговна  

 

№758 Жыланды учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені - Жыланды ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Саранжіпов Жәкен -  төраға

Тайшибекова Балхия Каримовна - хатшы

мүшелері:

Жағалов Алмас Рымбаевич

Абдархманова Алмагуль Серіковна

Досмаганбетова Айнагуль Рымтаевна

 

№759 Әлихан учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Әлихан ауылы, негiзгi мектеп ғимараты

Каратаев Марат Карайұлы - төраға

Омарбаев Мадияр Сергалиевич- хатшы

мүшелері:

Ковальчук Владимир Петрович          

Сериков Женис Мухамбедхалиевич        

Нурмаганбетов Айдос Елубаевич          

 

№760 Разъезд учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Разъезд елді-мекені бастауыш мектеп ғимараты

Оспанов Киикбай Пазылович - төраға

Килибаева Әлия-  хатшы

мүшелері:

Итбаев Сабит Рыскулович

Женісбаева Гульбарам Әбиевна    

Кожахметов Канат                  

        

№761 Красная Поляна учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Красная Поляна ауылы, мәдениет үйі.

Сейльбекова Нәзия Искандеровна- төраға

Медеуова Назерке Амангалыевна - хатшы

мүшелері:

Амалбаева Жазира Капасовна

Уланова Елена Сергеевна                      

Калилинов Айдос Оразқұлұлы

 

№762 Бекет учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Бекет ауылы ,негiзгi мектеп ғимараты

Укенов Аманжан Турарулы - төраға

Омарбеков Ануар Зейнуллаевич - хатшы

мүшелері:

Асылбекова Айгуль Толеужановна

АлтыгариноваАрдак                            

МашковАлександр Викторович    

 

№763 Дербісал ы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Дербісалы ауылы, жеке шаруа қожалығының ғимараты

Алтынгарин Қайрат  - төраға

Дряхлова Анна Павловна - хатшы

мүшелері:

Деменков Иван Васильевич

Бурмистрова Татьяна Анатольевна        

Ключник Екатерина Ивановна      

                                                             

№764 Қарамұрын учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Қара-Мұрын стансасы,бастауыш мектеп ғимараты.

Касимова Айжан Кайыржанкызы  - төраға

Акишева Гульнара Мусақызы - хатшы

мүшелері:

Саликбаев Бауржан Серикбайұлы  

Азмуханова Багила Ескандыровна

Акшалова Светлана Махметовна        

 

№765 Қызылтау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Қызылтау ауылы, Байғозы батыр атындағы бастауыш   мектеп ғимараты

Уазибекова Алтынай  - төраға

Бердыбекова Ботажан Серикбаевна-хатшы

мүшелері:

Ахметова Карашаш                                  

Шахмаев Ильнур Винерович        

Сейтимов Ибраим Бакытжанович

 

№766 Мойынты учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Мойынты кенті, мәдениет үйi

Рымбеков Торехан Кордабаевич  - төраға

Карина Насипжан Ораловна  - хатшы

мүшелері:

Имашев Канат Нагаметович                

Токабаев Бек Мейрамбекович     

Садуакасова Мейрамкуль        

 

№767 Нұраталды учаскелік сайлау комисиясы

Орналаскан мекені- Қошқарбай ауылы, мәдениетүйi

Ыбыраев Тезекбай- төраға

Абильдина Айнур Маратовна- хатшы

мүшелері:

Біләл Ғалымжан

Сатемирова Кульпан Алкеновна      

Барменов Манат Сагимбекович          

 

№768 Ақсу учаскелік сайлау комиссиясы  

Орналасқан мекені- Ақсу ауылы ,негізгі орта мектеп ғимараты

Мананбаев Шалгерей Карбанович- төраға

Айменбетова Дина - хатшы

мүшелері:

Жумабеков Кайыржан

Бекмаганбетова Лаззат                  

Каримова Гульнара           

 

№769 Аққияқ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Аққияқ ауылы,жеке шаруа қожалығының ғимараты

Ақыманов Саят   - төраға

Исина Балгуль- хатшы

мүшелері:

Тыныбеков Кайын             

Ибышева Алмагуль                

Мусалимов Канат                      

 

№770 Шопа учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Шопа ауылы,бастауыш мектеп ғимараты

Дюсембаев Сайран  - төраға

Уайсұлы Әділжан- хатшы

мүшелері:

Уатаева Гульжан

Тойганбекова Алтынай

Сарсенбаева Гульдана Олжабаевна        

 

№771 Қызылқой учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Қызылқой ауылы, ауыл клубы.

Смайлова Салтанат  - төраға

Мурсалбеков Бауыржан- хатшы

мүшелері:

Ахметов Аркалык

Кусембаев Талгат                       

Саугабекова Айгул

 

№772 Ортау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені –Ортау ауылы, негізгі орта мектеп ғимараты

Туржанов Жандарбек- төраға

Тлеуханова Бакытгуль - хатшы

мүшелері:

Тайжанова Бекзат Байдуллаевна

Тажигулова Акбота Мешитбаевна      

Кусепова Баян

 

№773 Өспен учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Өспен ауылы, мәдениет үйі

Тажентаев Ермек  - төраға

Кудабаева Гаухар- хатшы

мүшелері:

Тусупов Кубайда

Алтайбаева Жумакул          

Османова Айсулу      

 

№774 Айғыржал учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Айғыржал ауылы,М.Жапаков атындағы негізгі орта мектеп ғимараты

Абсадыков Есет- төраға

Маясаров Боранбай - хатшы

мүшелері:

Шахмаганбетова Раушан

Жаймин Жансерик Жумабекулы

Туяков Жанат Кайырберліұлы      

 

№775 Еркіндік учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Еркіндік ауылы, негізгі жалпы білім беру мектебі.

Жумашева Манап - төраға

Абдрахманова Эльмира- хатшы

мүшелері:

Бокаев Болат

Шарипов Мухит

Жаманадин Маргулан Айкешұлы

 

№776 Абай учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Жұмыскер ауылы, мәдениет үйi

Алишева Гүлсим - төраға

Бидайбекова Рымкеш - хатшы

мүшелері:

Аскарова Динара

Бертисов Жангазы                                      

Тосбаева Әлия                            

 

№777 Гүлденсін учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Кызылту ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Абдигаппарова Тишкул - төраға

Абжанова Рысбике - хатшы

мүшелері:

Абжанов Хабит

Асылбекова Шолпан                  

Баймурзина Ботагоз

 

№778 Қойтас учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Қарасаз ауылы,бастауыш мектеп ғимараты

Шыныбаев Дәулеткул - төраға

Байбалина Гүлшакар  - хатшы

мүшелері:

Шокпаров Жетпыс Тлеуғабылович              

Бошаев Нуртай 

Сауганбаева Салтанат

 

№779 Талды учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені -Талды ауылы, мәдениет үйi

Сарбасов Талгат - төраға

Жуасбай Сауле- хатшы

мүшелері:

Тусупбекова Баян

Жуманова Жаркын

Касенбек Серик                                                

 

№780 Берекетті учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Берекетті ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Жақыметов Сәкен Серікұлы - төраға

Наурызбаева Жанагуль Тұрсынқызы- хатшы

мүшелері:

Смағұлов Мейіржан

Омарова Эльмира

Балаубек Жумагул          

 

№781 Жаңа-Жұрт учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Жана-Жұрт-елді мекені, шаруа қожалығының ғимараты

Әукешев Бейсенбек Төлеутайұлы  - төраға

Алшынбаева Жанбала - хатшы

мүшелері:

Азаматов Абдулла Владимирович

Бакирбай Мейрам                        

Кішкентаев Арғын

 

№782 Төменгі Қайрақты учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Төменгі Қайрақты кенті, мәдениет үйі

Акбаров Карпык  - төраға

Байгенжинова Гулбаршын- хатшы

мүшелері:

Секербекова Бейбіткүл            

Тайпақов Төлеген          

Бояндиновна Людмила

 

№783 Сары- Арқа учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Жоғарғы -Кайракты кенті, фельдшерлік акушерлік пункт ғимараты

Мукашева Мейрамкул Адамкуловна  - төраға

Смагулов Данияр Тлеутаевич - хатшы

мүшелері:

Ахметбекова Сандугаш Кайратовна            

Амирова Сандугаш                                            

Амирова Гульмира Зейнеловна                          

 

№784 Үнірек учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Үңірек ауылы, мәдениет үйi

Абеуова Алма Айтуғанқызы- төраға

Мұхаділова Мадина Балтабайқызы - хатшы

мүшелері:

Базылова Куанышкул Еркеновна

Төлеутай Жанагул                               

Қалит Оразбай Әшимұлы              

 

№785 Құттыбай учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Құттыбай ауылы, жеке шаруа қожалығының ғимараты

Алип Марат Саткалиулы- төраға

Жексенбаева Айгерим Камаловна- хатшы

мүшелері:

Бакиров Махсат Саукенулы

Махажанова Шолпан Турсынхановна

Ақбар Айкүміс Нұрланқызы

 

№786 Қармыс учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Қармыс ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Кенетай Ерболат Құрмашұлы - төраға

Узакбаева Алмаш Серикбайкызы - хатшы

мүшелері:

Рахижанов Базаркул Серикулы                                          

Махметова Булбүл Тельмановна

Бакеева Арайлым Кайроллаевна                      

 

№787 Тұмсық учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Тұмсық ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Ахметбеков Карибай Мауленович - төраға

Адамбаева Сайран Кусайынкызы- хатшы

мүшелері:

Базибеков Есбол Копбаевич

Даткина Акжаркын Кенжебаевна              

Толеубекова Мадина Тлеубаевна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Келулердің саны: 1129